درباره ما

ما را بیشتر بشناسید

ایوان پردیس فناوری یعنی جمعی از جوانان متخصص و خلاق، فارغ التحصیل از معتبرترین دانشگاه‎های ایران که در محیطی دوستانه در کنار یکدیگر مشغول فعالیت می‎باشند.

رویکرد ما

هر کارفرما بنا بر تجارت خود یکتا و منحصر به فرد است، در نتیجه هر سفارش راهکارهایی خاص را از جانب ما ایجاب می‎کند. چنین ‎رویکردی به ما اجازه می‎دهد که علاوه بر تاثیرگذاری و خلاقیت بیشتر ، بستری برای تسریع و نوآوری‎های تازه‎ پیش روی مشتریان خود پدید بیاوریم.

چشم انداز

دنیای دیجیتال یک تجارت پویاست. ما با استفاده از جدیدترین فناوری‎ها، روش‎ها و بازخوردها در سطح جهانی، مشتریان خود در موضع قدرتمندی قرار می‎دهیم تا علاوه بر رسیدن به اهداف اولیه، بستری برای تحلیل نتایج و طرحی برای نقشه راه آینده خود داشته باشند.

ارزش‎ها

ما دنیای دیجیتال را زبانی مشترک برای تمامی انسان‎های عصر مدرن می‎دانیم. یعنی ابزاری که ضمن کارایی بی‎نقص باید از یک زیبایی‎شناسی‎ کامل بهره‎مند باشد. به عقیده ما هر پروژه شامل انواع کدها و طراح‎ها، تنها هنگامی که با علاقه و اشتیاق صورت می‎پذیرند به جلب رضایت مردم و مشتریان منجر خواهد شد.

توضیحات شرکت

ایوان پردیس فناوری یکی از گروههای شناخته شده در زمینه فناوریهای دیجیتالی در ایران است که از سال 1392 در حوزههایی از قبیل طراحی و توسعه اتوماسیونهای اداری، طراحی و توسعه پلتفرمهای بازیهای تحت وب و خرید و فروش ترافیک اینترنتی به فعالیت مشغول است. پایداری و کیفیت بالای سرویس‎های ارائه شده، ایوان پردیس فناوری را در زمره معتبرترین و قابل اعتمادترین شرکت های ایرانی در حوزههای طراحی و پیاده‎سازی نرم افزار قرار داده است.
رسانه اجتماعی 0
کدنویسی 0
بازاریابی 0
qodef-team-image
توسعه دهنده
میلاد رئیسی
qodef-team-image
توسعه دهنده
عباس غنی پور
qodef-team-image
مدیر مارکتینگ
امیرحسین یعقوبی
qodef-team-image
طراح
حسین ریوندی
qodef-team-image
مدیر عامل
سید محمدحسین خدیشی
qodef-team-image
مدیر فروش
محسن قمی
qodef-team-image
تولید محتوا
کسری کریمی